Atverti
Krepšelyje prekių: 0
Krepšelis

Flavanoidai

20.95 EUR

Flavanoid Complex - Maisto Papildas su Flavanoidais

Maisto papildas, 60 tablečių

Flavonoidai, kaip ir karotenoidai, augalams suteikia ryškią spalvą. Daržovių ir vaisių vartojimas garantuoja apsaugines organizmo funkcijas, todėl jie turi būti kiekvieno individo kasdienio raciono dalis. Tačiau tikrovė dažnai prasilenkia su rekomendacijomis ir vaisių bei daržovių suvartojama nepakankamai. FLAVONOID COMPLEX preparatas – puikus natūralių vaisių ir daržovių pakaitalas, turintis savo sudėtyje daug flavonoidų.

  Jie atlieka dvejopą funkciją – apsaugo organizmą nuo ultravioletinių spindulių ir oksidacijos procesų. Preparatas gaminamas iš natūralių uogų vengiant kenksmingų organizmui technologijų.

FLAVONOID COMPLEX  mišinys papildomas vitaminu C, kad organizmas lengviau absorbuotų naudingąsias medžiagas. Kaip ir kitus maisto papildus FLAVONOID COMPLEX patogu naudoti, nes vienos jo tabletės užtenka palaikyti optimalų paros flavonoidų balansą. 

Sudėtis

Naujienų prenumerata
Užsiprenumeruodami, sutinkate gauti naujienlaiškius iš mūsų
Mus rasite
Kontaktai
+37069946914
Nepriklausoma „GNLD International” konsultantė Janina Grušnienė janina.grusniene@gmail.com UAB ,,DAIGETA'' Įmonės kodas: 302664451 PVM kodas: LT100006841710
Visos teisės saugomos. © 2019